Чоловіча стрижка в Teddy Shark

Сьогодні стрижка чоловіча популярна настільки ж, наскільки й жіноча. Якщо заглибитися в історію чоловічих образів, то можна довго міркувати щодо впливу на них різних культур і того, як видозмінювалися їх стилі. Салон чоловічих стрижок (Київ) Teddy Shark пропонує вибрати кожному охочому зачіску за смаком, насолодитися дружньою атмосферою … і стаканчиком віскі.

Така різна класика

Варіації зачісок для сильної половини людства за останні кілька років кардинальним чином не змінилися, оскільки вони вже несли в собі достатній ступінь революційності. Чоловічі тренди розвиваються уповільненими темпами, оскільки чоловіки є більш консервативними та не схильними до різких змін власного стилю. Однак це не применшує кількості різновидів чоловічих стрижок. Сучасні стильні зачіски розрізняються за способом створення, ступеня креативності, використовуваних наборів інструментів і засобів, необхідних для укладання. Важливу роль відіграє і майстерність Барбер.

Наше кредо – індивідуальний підхід

Багато чоловіків в сучасному світі вважають за краще приділяти достатню увагу своєму волоссю. Це продиктовано тим, що стрижка несе в собі інформацію про стиль, характер, спосіб життя свого власника. Якщо Ви приходите в салон чоловічих стрижок Teddy Shark, будьте готові до маси питань від наших фахівців типу: яку Ви хочете — агресивно брутальну? Сміливу? Стриману? Незвичайну? Солідну? А може кардинальну зміну стилю?

Барбери Тедді Шарк завжди готові працювати з усім розмаїттям класичних трендів цього року на будь-яку довжину волосся. Також вони можуть дати ділову пораду як краще зробити зачіску, враховуючи довжину і форму Вашого обличчя.

Наша спеціалізація – класична чоловіча стрижка

Чому? Тому що класика — це об’єднане поняття декількох видів зачісок, які ніколи не виходять з моди, це закоренілий тренд. Класичні зачіски носять чоловіки будь-якого віку, оскільки вони надають їм статусності, солідності й неповторності. Їх головна відмінність — чіткі крайові лінії.

Класика дозволяє знайти найкращий спосіб, який буде доречний і на офіційній зустрічі, і на щоденні походи на роботу, і в спортзалі. При цьому довжина волосся не має значення: на будь-яку шевелюру можна підібрати бездоганне стильове рішення в Барбершоп в Києві Teddy Shark.

Проста класична чоловіча стрижка в Києві

  • характеризується невеликою довжиною
  • короткострижене волосся ззаду і по краях
  • на маківці довжина волосся може бути різною

Ці стрижки підходять всім і кожному і користуються завидною популярністю у хлопців і чоловіків старшого віку, «затикаючи за пояс» суперсучасні тренди.

Напівбокс

Одна з найбільш популярних останнім часом. Характерна риса структури цієї зачіски — плавність переходу від довгих пасом до коротких. Напівбокс вважається короткою стрижкою, при якій волосся ззаду і з боків голови підстрижені машинкою.

Бокс

Основна відмінність від напівбоксу — більше коротка стрижка волосся з кордоном окантовки вище потилиці. Чоловіки шанують її, тому, що акуратно виглядає і не вимагає особливого догляду. Корінням цей типаж сягає часів Другої світової війни, коли молоді призовники коротко стриглися перед початком основної військової підготовки. Багатьом така стрижка припала до душі. Вони стали носити її вже в повсякденності, що стало основою для нової модної течії.

Канадка

Сьогодні все частіше навіть самі брутальні представники сильної половини людства вибирають волосся середньої довжини. На таку довжину волосся підходить стрижка канадка, яка полягає в тому, що великий обсяг волосся залишається на практично недоторканої області чола і тімені. А потилицю, верхівка і віскі стрижуться істотно коротше. Вікових обмежень вона не має і підходить практично кожному чоловікові. Наші стилісти трошки видозмінюють канадку, роблячи її більше цікавою і модною.

Британка

Ще одна іноземна стрижка, яка прийшла до нас з Великобританії. Вона легко адаптується під індивідуальні переваги та носиться як з проділом, так і без нього, з чубком і без. Чубчик легко укладається набік або назад до потилиці. На потилиці волосся підстригають досить коротко за допомогою машинки. Чубчик не прибирають, вона лише підрівнюється за допомогою ножиць. Стрижка характеризується акуратним переходом від потиличної частини до скронь.

Майданчик або flattop

Для володарів жорсткого волосся наш barbershop пропонує стрижку майданчиком, особливістю якої є підстрижена рівна «майданчик» волосся від чола до маківки.

Teddy Shark: чоловіча стрижка на Русанівці

Барбершоп в сили рокабілі не слід шаблонами. Мета майстрів — створити завершений образ задоволеного, красивого та впевненого в собі чоловіка. Робота хлопців-барберів — той базис, за допомогою якого ця мета легко досягаємо. Вони вивчать образ, поговорять про побажання і прагненнях щодо зовнішнього вигляду, врахують стан волосся і навіть Вашу професійну діяльність, щоб запропонувати кілька ексклюзивних варіантів стрижки.