Як з’явилися чоловічі перукарні?

На сьогоднішній день, салони краси є невід’ємною частиною нас. Ми не можемо, не відвідувати такі місця. Ми повинні залишатися стильними, модними і доглянутими. Людина, що з’являється в суспільстві на постійній основі, але зовсім не стежить за зовнішнім виглядом, проявляє неповагу до співрозмовника і оточуючим.

У наш час рівноправність між чоловіками і жінками з’явилося всюди. Раніше виключно жіночі існували салони краси, з часом почали відкривати суто чоловічі салони. У такі місця жінкам категорично вхід заборонено.

Протягом багатьох років жінки відстоювали свої права незважаючи на бажання чоловіка, так тепер прийшла черга і сильної статі сказати своє слово. Поява барбершопа підняла репутацію і підкреслило те, що чоловіки теж люди і мають право на особистий простір.

Історія чоловічих перукарень почалася кілька століть назад. Вони з’являлися і зникали, але ажіотажу, як зараз, не було. У кожному місті України є 1-5 барбершопов.

Barbershop ділиться на два невеликих слова barber і shop. Перше означає борода, а друге в нашому випадку це заклад. Повний переклад заклад бороди. Ні, це не місце, де клеять борідку або без неї вхід заборонено. Це притулок суто для чоловіків, саме в такому салоні Вас підстрижуть так, як хочете ви і ніяка жінка не зможе командувати або вирішувати яку зачіску чоловікові потрібно зробити, або як підстригти Вашу бороду.

Історія салону взяла початок у Давньому Римі, через певний час в Америці з’явилися перукарні, схожі на сучасні. Вони почали з’являтися, коли хлопці не хотіли відвідувати СалонЧик що і жінки. Ті, хто відвідував, ставали загальним посміховиськом.

У деяких закладах починали ставити більярди. Що б скоротити час очікування і зробити його цікавим, захоплюючим. Навіть відкривали кабінети стоматології, ставили бари. Існувала особиста фортеця чоловіків.

Якщо ви чоловік і хочете виглядати добре, не варто соромитися, думати, що будуть сміятися і посміхатися. Наші предки ходили по таким закладам для створення чоловічої зачіски і просто відпочити від бабусь, прабабусь і зовсім від жінок.

Початок 20-го століття стало трагічним початком перукарського бізнесу. Створили і пустили в продаж бритви безпечного характеру і чоловіки почали проводити дану процедуру з волоссям в домашніх умовах. Це сказав величезний удар по бізнесу. Жахливі новини власникам цирульні не закінчувались, з моди вийшли бороди. Чоловіки перестали зовсім ходити по салонах. Мали борідки, літні люди, їм перукарні просто не потрібні були.

Минуло майже півстоліття і з’явилася мода у чоловіків на довге волосся. У жіночих салонах майстри вміли робити правильні стрижки, але не чоловіки. В Англії відкрили знаменитий салон барбершоп «Truefitt & Hil» в якому обслуговувалися виключно відомі люди і члени королівських сімей.

Через певну кількість часу у нас з’явилися барбершопи. Перукарня для чоловіків потрібна річ. Найчастіше в салонах дівчата не розуміють, чого хоче хлопець, а хто краще зрозуміє його, як не професіонал чоловічої статі.
  У Києві існує місце, яке надасть відпочинок кожному хлопцеві, це барбершоп на Русанівці. В даному місці працюють виключно професіонали, які роблять чоловічі зачіски неймовірно приголомшливими.

Барбершоп для чоловіків – твердо вирішено десятки років назад. Барбер – особлива людина, неймовірно талановитий. У дівчини з народження притаманне почуття до моди, стилю і маючи довге волосся вона придумує як їх зробити краще. У чоловіка все інакше, він народжується сильною статтю, в основному його призначення бути главою сім’ї, який приймає рішення і забезпечувати сім’ю всім необхідним.

Навички створювати зачіски, красиво і модно стригти людей справа наживна. Доводиться багато працювати над собою, вчити теорію, перевіряти свої навички на практиці. Буде потрібно вивчити який інструмент перукаря потрібно для кожної процедури. Якщо хтось скаже, що це легко, то виключно в декількох випадках:

  • Уже вміє стригти.
  • Не вміє і судить зі своєї точки зору

Багато людей вважають професію перукаря чоловіки – смішним, варто задуматися, коли виникає така думка. Дану професію можна назвати цілою наукою. Складно освоїти і постійно потрібно придумувати, здійснювати ідеї в життя. Так само хороший Барбер повинен бути креативний.

Барбершоп в Києві включає професійних майстрів, знавців у своїй справі і просто хороших, порядних людей. Вони зроблять найкращі зачіски, підберуть під вимагає тип волосся, форму обличчя, стиль одягу, врахують місце роботи. Вони дарують клієнту трохи свободи, особистого простору і роблять яскравіше. Якщо ви любите експериментувати, то 100% потрібно приходити до нас. Ми з задоволенням приймемо Вас.

Ласкаво просимо!