Комплексні чоловічі стрижки з бородою в Києві

У барбершопі Тедді Шарк Вам допоможуть знайти свій неповторний образ не тільки завдяки стрижці, але й оформлення бороди. Така процедура вважається комплексною. І це не просто маст хев для підтримки доглянутого зовнішнього вигляду, це справжній чоловічий ритуал!

Послуга чоловічої стрижки та оформлення бороди в Teddy Shark містить в собі підбір і створення образу, виходячи з Вашого типу волосся, форми голови, обличчя. Дана процедура здійснюється з урахуванням всіх сучасних трендів із суворим дотриманням традицій і технології.

Що таке «моделювання»?

Підбір стрижки, бороди й волосся називається «моделюванням». Клієнти перукарні часто побоюються, що майстри можуть підібрати невідповідну стрижку волосся або бороди, зроблять її занадто короткою. Однак в салоні Teddy Shark такого не буває. Наші майстри — професіонали, які легко зможуть підібрати ідеальну форму бороди та вусів під наявну зачіску. Вони знають як ідеально підкреслити індивідуальність і приховати недоліки. Концентруючись на класиці, вони все ж намагаються імпровізувати та підбирати в кожному індивідуальному випадку самобутній яскравий образ з урахуванням модних тенденцій.

Чоловіча стрижка щетини

Чоловічі стрижки з бородою є невіддільною частиною іміджу сучасного міського жителя. Будь-який чоловічий перукар нашого салону в Києві продумують весь майбутній образ до дрібниць буквально кожного клієнта з урахуванням його стилю, характеру і навіть роду професійної діяльності. Ми підбираємо ще й зачіску, яка дозволить чоловікові відчувати себе комфортно і впевнено в будь-якій ситуації та в будь-якому місці.

Які варіанти?

Приступаючи до роботи, майстри barbershop перукарні Teddy Shark показують клієнтові фото моделей бороди в поєднанні з різними видами стрижок. При цьому підбирається найбільш відповідний під клієнта типаж. На практиці найбільш запрошеними варіантами є:

  • андеркат: оголену потилицю і віскі плавно переходять в недбалу рослинність на обличчі;
  • довге волосся добре поєднуються з короткою бородою. Не рекомендуємо власникам такої довжини залишати ще й довгу бороду, що ризикує перетворитися в недоглянутість ;
  • напівбокс і бокс — зачіски, які дозволяють підвищити ефектність завдяки графічному чубку, що починається на верхівці;
  • помпадур: як не дивно, однак дану зачіску носять і молоді люди, і чоловіки старшого віку. Гладко зачесане назад волосся ідеальним чином поєднуються з бородою і вусами;
  • канадка — ще один варіант зачіски, яка характеризується бічним проділом. При цьому пасма укладаються назад і набік. Даний тип стрижки ідеально поєднується з бородою.

Процедура стрижки в перукарні для бороди

Вибір форми бороди під зачіску досить складний. Якщо клієнт забажає зробити виключно стрижку щетини, вона повинна підбиратися під теперішню стрижку волосся. Або ж Барберам необхідно «будувати» стильний образ сильного і впевненого в собі чоловіка комплексно і «з нуля». Тільки після остаточного узгодження в справу вступають гребінець, машинка і ножиці.

Чоловічі майстри-перукарі (Київ) домагаються найбільш точних результатів за допомогою механізованих засобів. Але найцікавіше – це моделювання небезпечною бритвою. Ця процедура містить:

  • розпарювання шкіри, обробку її спеціальними косметичними засобами (маслами і гелями);
  • Оголення контурів;
  • нанесення маски рушником з льодом;
  • подальше нанесення лосьйону.

Вся справа займає не більше години. Новачкам потрібно пам’ятати: щетину перед походом в барбершоп не чіпайте протягом пари-трійки тижнів.

Важливість постійного догляду

Власники борід і вусів знають, що процедура моделювання сама по собі не є запорукою гарного образу. Щоденний і професійний догляд відіграє дуже важливу роль, без якого похід в чоловічу перукарню barbershop Teddy Shark буде лише безглуздою тратою фінансових коштів. Майстри не відпустять клієнта без стаканчика віскі для справжнього брутального чоловіка, а також без рекомендацій та професійної допомоги в підборі косметичних засобів для догляду за волоссям і щетиною вдома.

Чи всім підходить борода?

Відповідь очевидна і негативний. Вона не є універсальною і підходить далеко не кожному. При підборі оптимальної форми борідки під зачіску Барбери виходять зі свого професійного досвіду. Вірний вибір допоможе приховати рубці, шрами, скорегувати форму обличчя, прикриє неідеально рівний ніс і т.д. Однак для цього потрібно виключно професійна практика і присутність творчої думки. Неправильний підбір зробить зовнішній вигляд тільки гірше — краще не довіряти цю справу неперевіреним перукарням. Приходьте в Teddy Shark і насолоджуйтесь атмосферою rockabilly під стаканчик віскі.