Королівське гоління: королівське не за ціною, а за якістю

Чоловіки голять щетину не з учорашнього дня і навіть не з минулого століття: цей ритуал сягає своїм корінням в глибоку старовину. Пристосування для гоління, звичайно, з того часу змінилися вже не один десяток разів. Однак сам процес залишився незмінним. До окремої категорії інструментів можна віднести небезпечні бритви зі змінними лезами. Далеко не кожен сучасний представник сильної половини людства знає як давати раду цій примхливій ​​штуці. Власне кажучи «королівське гоління» і означає гоління небезпечною бритвою. І наперекір назві, ціна на королівське гоління бороди або голови в барбершопе Teddy Shark залишається доступною всім і кожному.

Перукарня пропонує унікальну можливість поглянути з дещо іншого ракурсу на звичайні маніпуляції. Цей процес допоможе пригадати забуті традиції гоління в англійських цирюльнях 18 століття і перенесе Вас в століття, наповнені аристократичністю і розкішшю. Королівське гоління бороди й голови в Києві — справжній ритуал, в основі якого лежить якісне обслуговування клієнтів на вищому рівні.

Як відбувається процедура королівського гоління бороди?

 • По приходу в барбершоп Teddy Shark клієнт сідає в зручне шкіряне крісло.
 • Майстри накривають його накидкою і розглядають особу на предмет наявності родимок або шрамів. Ці утворення можуть бути причиною неприємностей при проведенні процедури королівського гоління в салоні. У випадках, коли огляд особи через бороду неможливий або скрутний, майстри запитують відвідувача про можливих або відомих йому проблемах на власній особі.
 • Далі Барбери кладуть на обличчя теплий вологий рушник і масажують шкіру.
 • Після цього наноситься спеціальний косметичний засіб у вигляді крему або масла. Іноді компрес кладеться декілька разів для збільшення ефекту.
 • Коли підготовчий процес шкіри завершено, і вона готова до гоління, майстер починає готувати піну для гоління в чаші або безпосередньо на обличчі.
 • Після акуратно виконується сама процедура гоління небезпечною бритвою.
 • Потім Барбер кладе на шкіру обличчя прохолодний компрес і завдає лосьйон для догляду, попутно роблячи легкий масаж.

До речі про використовування косметичних засобів … Оскільки майстри Teddy Shark – професійні Барбери, вони вибирають найбільш оптимальний спосіб догляду, який залежить від типу шкіри клієнта і пори року. Саме так ця процедура стає реальним королівським голінням.

Оцініть всі переваги послуги для справжніх аристократів

Що залежить від Teddy Shark …

 • Процес часто називають справжнім чоловічим ритуалом, це означає, що проводити його необхідно по строго визначеним століттями правилам.
 • Барбер не стягує шкіру, що дозволяє уникнути саден і порізів.
 • Для кожного нового клієнта ми використовуємо нове лезо, що пройшло спеціальну обробку. Так Барбери сповідують сучасні правила гігієни й безпеки, в чому кожен клієнт може бути впевнений на всі 100%.

Що залежить безпосередньо від самої процедури …

 • Цей метод вважається найбільш ефективним для чоловіків різного віку, оскільки дозволяє зберегти ефект на тривалий час. Королівське гоління — значить чисте гоління.
 • Багато чоловіків стикаються з неприємним відчуттям стягнутості шкіри, подразненнями й порізами при користуванні звичайним верстатом або машинкою для бриття. І це тільки найпоширеніші та негативні наслідки розрекламованих косметичних засобів для гоління. Королівське не має подібних ефектів.
 • Незвичайний процес звичайних маніпуляцій подарує масу приємних вражень і 100%-ву задоволеність результатом. А яким вона ще може бути, якщо чисте гоління виконують професійні Барбери Teddy Shark ?!
 • Крім процедури гоління, має велике значення і косметичний догляд з використанням професійних натуральних засобів. В результаті Ваша шкіра зволожується в достатній мірі, відновлюється і має здоровий вигляд.

Чому варто заглянути в барбершоп Teddy Shark?

Серед великої різноманітності послуг, які надає компанія в Києві, сертифіковані майстри раді запропонувати постійним та новим клієнтам відчути чистоту королівського гоління на собі. Перукарня-барбершоп — місце з особливою атмосферою рокабілі, де заведено поєднувати класичні традиції та сучасні вишукані елементи. Володіючи почуттям стилю і розкоші, професіонали столичного барбершопа раді подарувати це відчуття всім нашим клієнтам. Вони подарують Вам віртуозні перетворення, здорову шкіру, впевненість в собі і високу якість роботи з дотриманням строгих законів королівської техніки, перевіреної століттями. Якщо Ви цінуєте якість у всьому, звертайтеся в Teddy Shark, щоб випробувати на собі найкращий вид гоління для справжнього чоловіка.