Стрижка бороди

З давнини борода і вуса були невіддільною особливістю чоловіків. І якщо ви вважаєте, що відростити бороду або вуса — означає просто надати можливість рости волоссю як їм заманеться, то Ви помиляєтесь. Рослинність на обличчі вимагає особливого щоденного, а також професійного догляду.

Борода – тренд останніх років

Борода так чи інакше завжди користувалася популярністю, але сьогодні вона на піку своєї слави. Мода на рясну рослинність на обличчі повернулася. Її вважають ознакою харизматичною сильною особистістю, впевненого в собі чоловіка, що володіє твердим характером. Сучасні чоловіки не вважають такий аксесуар на обличчі чимось пов’язаним з історією і значенням бороди в давнину. Володарі бороди й вусів повинні відвідувати барбершоп принаймні один раз на місяць для підтримки їх у здоровому і доглянутому вигляді.

Професійне надання послуг

У переліку послуг Барбер перукарні Teddy Shark Ви зможете знайти модну стрижку бороди й вусів. Однак підстригти бороду недостатньо: майстри барбери, що володіють великим досвідом роботи та оригінальним почуттям стилю, зможуть підкреслити індивідуальну форму рослинності, надаючи їй охайність і акуратність. Хлопці з Teddy Shark віртуозно орудують ножицями, небезпечною бритвою, машинкою і тримерами.

Отже, Ви прийшли в чоловічий салон-барбершоп …

Процедура стрижки бороди й вусів починається з попередньої консультації та узгодження всіх нюансів. Майстри обумовлюють з клієнтом всілякі варіанти та відповідний дизайн щетини. Коли згоди досягнуто, починається «магія перетворення».

 • Барбер коригує форму бороди за допомогою машинки та ножиць.
 • При необхідності здійснює гоління щік і шиї небезпечною бритвою.
 • Далі в обов’язковому порядку із застосуванням професійних косметичних засобів здійснює догляд за шкірою і рослинністю на обличчі.
 • Чи не позбавляються клієнти й без консультацій: як і за допомогою яких засобів здійснювати догляд за власною бородою і вусами в домашніх умовах.

Непростий вибір форми

Багатьох клієнтів цікавить як вибрати ту чи іншу стрижку бороди? Загальна рекомендація — визначити густоту рослинності на обличчі та прийняти для себе рішення необхідно приховувати вилиці, подовжити обличчя, приховати ніс. Високі чоловіки — ідеальні власники пухнастих об’ємних борід. Особам сильної статі невеликого зростання слід носити короткі бороди. Якщо у Вас світлий тон шкіри, але темний відтінок волосся, краще носите компактну бороду зі збритими волосками на щоках. Володарі світлого волосся можуть відрощувати солідну рослинність.

Топ-11 поширених типів борід

 1. Найбільш відомою вважається пишна та універсальна російська борода. Вона не вимагає особливого догляду і своєчасних процедур по корекції.
 2. Підкова — вуса нагадує перевернуту підкову, є прерогативою байкерів.
 3. Якір — відрізняється короткою стрижкою з подовженим з’єднанням на підборідді. Тут вимальовується загострений кінець в поєднанні зі смужкою щетини під нижньою губою. Вона робить обличчя візуально довше, тому чоловікам з трикутною та овальною формою такий тип не підійде.
 4. Те ж саме можна сказати про Бальбо, неширокої, неповної бороди, що закінчується на середині щік. Покриває підборіддя з підставою нижньої губи. Вуса з поділом і поголеною смужкою.
 5. Голлівудська характеризується ідеальними симетричними формами. Візуально закриває нижню щелепу і доповнюється вусами, з’єднаними з бородою без бакенбардів.
 6. «Підборідний ремінь» – стрижка, яка отримала свою назву завдяки подібності з застебнутим ременем від одягненого на голову шолома. Вона з’єднується довгими бакенбардами з волоссям на голові.
 7. Еспаньйолка вимагає мінімуму рослинності на обличчі. Вона прикриває виключно підборіддя. Оригінальне поєднання вусів і невеликої бороди може надати чоловікові солідний вигляд і впевненість у собі.
 8. Яскравим представником бороди «завісу» є знаменита Росомаха. Цей тип можна створити шляхом бакенбардів, що спускаються по овалу обличчя вниз. Шию і підборіддя при цьому виголюють наголо.
 9. Французький Van Dyk – борода, що поєднує гостру борідку і тоненькі вуса. Улюблений типаж бороди мушкетерів.
 10. RAP INDUSTRY STANDARD характеризується тонюсенькою смужкою волосся з боків уздовж підборіддя. У поєднанні з «олівцевими» вусами вона надає чоловікові особливого шарму.
 11. «Горобець» – борода, що характеризується схожістю з цапиною борідкою, розділеної на 2 плетені кіски. Вуса при цьому спускаються вниз від куточків рота. У популяризацію цього типу бороди чималу лепту вніс Капітан Джек-Горобець.

У Teddy Shark Ви не просто отримаєте якісні послуги, Ви розслабитеся і відчуєте, що догляд за собою приносить виключно приємні емоції.